Pigūs skrydžiai į Ameriką

Vašingtonas, Los Andželas, San Franciskas, Niujorkas - visiems gerai žinomi Amerikos miestų pavadinimai. Kiekvienas keliautojas svajoja apie galimybę pakeliauti po šį plačių galimybių ir įspūdingos gamtos kraštą. Didžulė valstybė Šiaurės Amerikos žemyne sudaryta iš 50 valstijų ir federacinės apygardos. Milžiniški dangoraižiai, įspūdingi parkai, muziejų gausa ir renginių asortimentas sužavės net visko mačiusius, o 58 šalies nacionaliniai parkai supažindins su unikaliais gamtos šedevrais.

Miestai Jav, kuriuos siūlome aplankyti

Svajojate pamatyti Laisvės statulą ar pasivakšioti po garsųjį Volstrytą? Skriskite į didžiausią Amerikos miestą – Niujorką. Čia Jūsų laukia visa galybė lankytinų vietų.

Verta nors kartą gyvenime apsilankyti Vašingtone ir pasigrožėti Baltaisiais rūmais ir Nacionaline alėja. Šios lankytinos vietos kasmet sulaukia tūkstančių turistų. Planuojate atsidurti Los Andžele? Nuvažiuokite į prabangiausią ir gražiausią miesto rajoną – Beverli Hilsą bei pasilepinkite geriausiais Los Andželo paplūdimiais. Jaloustono nacionaliniame parke yra aukščiausias pasaulyje geizeris – Didysis Geizeris. Amerikoje rasite Braiso kanjono amfiteatrus bei Baltuosius smėlynus, kurie yra neįprasti ir be galo įspūdingi.

Anglų
$
USD
GMT -04:00