Pigūs skrydžiai į Prancūziją

Esi pasiruošęs iškeisti tvirtus lietuviškus rankos paspaudimus į tris prancūziškus pasisveikinimo bučinius? Metas pasidžiaugti mėlynuojančiais levandų laukais ir išragauti dangiško skonio tradicinius desertus Prancūzijoje! Nors visą šią šalį pažinti neužtektų net viso gyvenimo, tačiau apsilankyti rekomenduojame dėl nepaprasto grožio tarpeklių ir Provanso regiono Prancūzijos pietuose. Smalsuoliai taip pat galės aplankyti vieno seniausių pasaulyje priešistorinio urvo kopiją ir susipažinti su mūsų pirmtakų piešiniais.

Miestai Prancūzijoje, kuriuos siūlome aplankyti

Ši šalis garsėja šimtametėmis alyvuogių giraitėmis, sendaikčių turgeliais bei nepakeičiama prancūziška virtuve. Atvykę į vyndarių kraštą turėsite progą pasimėgauti burbuliuojačiu šampanu ir užkąsti švelnaus skonio prancūziško sūrio. Prancūziją dėl teritorijos formos net patys prancūzai vadina šešiakampiu. Šalis garsėja lankytinų vietų gausa nuo didelių įlankų Bretanės pakrantėse ir kalkakmenio kalvų Provance iki Pirėnų ir pusmėnulio įlankų Korsikos kanjone, nuo miškingų slėnių Dordogne iki švelnių pievų Luaros slėnyje ar viršūnių Alpėse. Kiekvienas regionas unikalus, turintis savitą architektūrą, patiekalų tradicijas, bei kalbos tarmę. Prancūzijoje pajusite erdvės pojūtį: didžiuliai miškų plotai ir žemės sklypai yra atokiau nuo pagrindinių miesto centrų. Šimtai miestelių ir Prancūzijos kaimų yra pamėgti keliautojų, kurie išsiilgo ramybės, išskirtinės gamtos, gero poilsio bei gardaus maisto.

Prancūzijos gyventojai patys atostogauja savo šalyje – tai tik patvirtina, kad Prancūzija yra aristokratiško poilsio kraštas, kuris gali suteikti nepakartojamus pojūčius ir neišblėstančias akimirkas.

Šiaurės Prancūzija yra nenuspėjamo oro kraštas. Paryžius turi geresnį klimatą, tačiau jį retai aplanko šilumos ir šalčio bangos. Tik į pietus nuo Luaros oras tampa žymiai šiltesnis.

Prancūzijoje atostogauti rekomenduojama iki liepos vidurio, nes vėliau prasidėjus masiniam atostogų metui šalyje susidaro kamščiai, todėl patekti iš vienos vietos į kitą yra išties sudėtinga. Slidinėjimo mėgėjai turėtų nepamiršti žiemos atostogų mokyklose, nes tuo metu slidinėjimo trasas užgula moksleiviai.

Prancūzų
GMT +02:00