Pigios Ryanair ir Wizzair oro linijos

2022.05.29
Pigios Ryanair ir Wizzair oro linijos

Kur skraidina pigios oro linijos?

Kelionės su pigiomis oro linijomis tampa vis populiaresnės, nes dauguma iš mūsų negaili sutaupyti pinigų. Į kokias pasaulio vietas mus nuskraidintų nebrangus skrydis?

Pigių skrydžių vežėjai siūlo daugybę pigių skrydžių visoje Europoje ir pasaulyje, retkarčiais bendradarbiaudami su reguliariomis oro linijomis tuose ilgesniuose maršrutuose. Dauguma pigių skrydžių bendrovių, veikiančių Europoje, specializuojasi aptarnauti trumpesnius maršrutus visame žemyne, dažnai parūpindamos mums pigius skrydžių bilietus, ypač jei užsisakome iš anksto.

Siekdami užtikrinti, kad jų lėktuvai būtų užpildyti keleiviais, dauguma pigių skrydžių bendrovių daugiausia dėmesio skiria maršrutams tarp miestų, kurie yra populiarūs turizmo centrai, dažnai didindami jungčių skaičių žiemos ar vasaros atostogų metu. Nors užsakymas prieš du ar tris mėnesius visada yra geriausias pasirinkimas, ieškokite pigių paskutinės minutės pasiūlymų , kuriuos pigių skrydžių bendrovės naudojasi, kai lėktuve iki jo išvykimo datos dar liko laisvų vietų.

Vienas dalykas, kurį turėtumėte nepamiršti skrendant su pigiais vežėjais, yra tai, kad jie dažnai skraido į oro uostus, esančius toliau nuo miesto centro nei įprastos oro linijos. Žinoma, jei mieste yra tik vienas oro uostas, tai netaikoma. Pigių skrydžių oro uostai paprastai yra maždaug 10–40 km atstumu nuo miesto centro, tačiau nesijaudinkite! Šie oro uostai visada lengvai pasiekiami autobusu, traukiniu, taksi ar kitomis transporto priemonėmis.


Kurios oro linijos pigiausios?

Pasirodo, dauguma žmonių labiau vertina bilieto kainą nei komfortą lėktuve. Ar yra dar kažkas, į ką turėtumėte atsižvelgti, išskyrus bilieto kainą?

Nėra nė vienos aviakompanijos, kuri visada pasiūlytų geriausią kainą, kai kalbama apie skrydžio bilietus. Iš tikrųjų labai patraukli kaina, kurią mus slegia pigių skrydžių bendrovės, kyla dėl papildomų patogumų ir su bilietu teikiamų paslaugų stokos. Pasirinkę pigų vežėją, tuos patogumus iškeisite į pigesnį bilietą. Daugeliui nemokamas gėrimas ar šiek tiek vietos kojoms nėra būtini, ypač kai pigių skrydžių bendrovių kainos gali būti kelis kartus mažesnės nei įprastų oro linijų bendrovių, skrendančių tais pačiais maršrutais.

Keliaudami su pigių skrydžių oro linijomis, turite turėti omenyje kai kuriuos dalykus. Visų pirma, atminkite, kad renkantis pigias oro linijas, reikia mokėti už registruotą bagažą. Tačiau tai neturėtų būti problema, nes dauguma oro linijų leidžia į rankinį bagažą susikrauti apie 10 kg. Kitas dalykas – pasidomėti viešojo transporto ar taksi iš oro uosto į miesto centrą kainas. Kadangi pigių skrydžių vežėjai skraido į tolimesnius oro uostus, verta pasiruošti.

Visada atminkite, kad kuo greičiau rezervuosite bilietą, tuo mažesnė bus jo kaina. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra lankstumas. Jei jūsų išvykimo data nenustatyta, būtinai patikrinkite lėktuvus, skrendančius dvi ar tris dienas prieš arba po planuojamo išvykimo. Galite pastebėti, kad kai kurie bilietai bus gerokai pigesni prieš dieną, o tai leis dar daugiau sutaupyti iš jau patrauklių žemų kainų ir puikių pigių vežėjų pasiūlymų. Išnaudokite šias santaupas, kad pratęstumėte kelionę ar net suplanuokite kitą savaitgalio išvyką!


Avialinijų pasiūlymai

Ne paslaptis, kad visus keleivius domina oro linijų pasiūlymai ir nuolaidos. Kaip juos rasti ir sutaupyti?

Kadangi niekas nenori permokėti už keliones, puikūs pasiūlymai ir nuolaidos neabejotinai yra vienas svarbiausių veiksnių parduodant lėktuvų bilietus. Nenuostabu, kam mokėti visą kainą, kai galima pasinaudoti pigesniais skrydžių pasiūlymais? Norėdami rasti geriausias nuolaidas, apsilankykite oficialiose vežėjų svetainėse. Paprastai yra viena savaitės diena, kai sumažinamos visų bilietų kainos. Tą dieną labai rekomenduojama užsisakyti lėktuvo bilietą.

Dar vienas puikus patarimas, padėsiantis pigiai keliauti – naršyti ir užsisakyti lėktuvo bilietus konkrečiu paros metu. Vežėjai puikiai žino, kad dauguma žmonių į jų svetaines žiūri vakarais arba savaitgaliais, todėl tokiu metu kainos dažniausiai būna didesnės nei darbo dienomis anksti ryte naršant tuos pačius skrydžius. Tas pats pasakytina ir apie tikrąjį skrydį, daugumoje maršrutų lėktuvai, skrendantys labai anksti arba labai vėlai, dažniausiai bus pigiausi.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – stenkitės būti atviri ir lankstūs dėl savo kelionės tikslo. Kai kurie iš geriausių skrydžių bilietų pasiūlymų ir nuolaidų atsiranda, kai oro linijų bendrovė atidaro naują maršrutą. Taip nutinka todėl, kad oro linijos nori užtikrinti, kad jų naujasis maršrutas būtų pelningas ir populiarus, todėl jį atidarę dar kurį laiką paskelbs puikių pasiūlymų. Be to, būtinai apsilankykite įvairių operatorių svetainių skyriuose „Pasiūlymai“ arba „Ypatingos progos“, užsiprenumeruokite naujienlaiškius ir sekite pigių operatorių socialinių tinklų paskyras. Galbūt ten rasite įdomių pasiūlymų.


Ryanair pigių skrydžių oro linijos

✔️ Kur skrenda Ryanair?

„Ryanair“ tvarkaraštis apima maršrutus iš daugelio populiarių miestų. Norėdami patikrinti jungčių prieinamumą, naudokite aviaekspresas.lt paieškos programą.

✔️ Kada galite įsigyti pigiausius bilietus į Ryanair skrydį?

Bilietus į Ryanair skrydį geriausia įsigyti gerokai anksčiau.

✔️ Kokios aviakompanijos vykdo panašius maršrutus?

Į miestus, į kuriuos skraido Ryanair skrydžiai, skriskite ir kitas oro linijas, kurias rasite aviaekspresas.lt paieškos sistemoje.

✔️ Ar galiu užsisakyti viešbutį kartu su Ryanair skrydžiu?

Naudodamiesi aviaekspresas.lt paieškos sistema galite užsisakyti viešbutį. Dėl to jūsų kelionė bus ne tik patogi, bet ir sutaupysite pinigų dėl paketo nuolaidų.

✔️ Pigių Ryanair aviabilietų ieškokite čiaSužinokite daugiau apie Ryanair

Ryanair

„Ryanair“, kurios būstinė yra Airijos sostinėje, buvo įkurta 1984 m. kaip maža oro linijų bendrovė, kurios tikslas buvo sulaužyti „British Airways“ ir „Aer Lingus Ryanair“ skrydžių Londoną ir Airiją duopolį. Nuo tada ji tapo didžiausia pigių skrydžių bendrove Europoje, kurioje dirba daugiau nei 13 000 žmonių. Aviakompanija vykdo daugiau nei 2000 skrydžių per dieną iš daugiau nei 215 oro uostų 37 šalyse. „Ryanair“ savo klientams suteikia mažiausios kainos garantiją, o tai reiškia, kad jei yra pigesnis bilietas tame pačiame maršrute su kita aviakompanija, „Ryanair“ mokės dvigubą skirtumą.

Rankinis bagažas

Vienintelis nemokamas bagažas yra vienas mažas asmeninis krepšys, kuris turi tilpti po sėdyne prieš keleivį. Jis negali viršyti maksimalių matmenų, įtrauktų į Ryanair rankinio bagažo politiką, kuris yra 40 cm x 20 cm x 25 cm. Jei vieno bagažo vieneto neužtenka, keleivis gali atsinešti kitą už 25 € arba įsigyti pirmenybinį ir du orlaivių bagažo vienetus, kurie yra pigesni, tačiau juos reikia pridėti rezervuojant skrydį. Pasirinkę šią galimybę, keleiviai gali išvengti eilių ir atsinešti papildomą 10 kg bagažo vienetą, kuris bus saugomas viršutinėje spintelėje. Ta pati bagažo norma taikoma „Plus“ / „Flexi“ / „Family“ arba jungiamojo skrydžio keleiviams. Skysčiai turi būti iki 100 ml talpos inde ir gabenami permatomame, pakartotinai sandariame plastikiniame 20 cm x 20 cm maiše, kurio bendra talpa iki 1 litro. Įrenginius, naudojančius ličio baterijas, leidžiama į saloną, jei baterija neviršija 160 vatų valandų. Pelenai priimami vežti kaip rankinis bagažas, jei keleivis turi mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas.

Registruotas bagažas

Kiekvienas Ryanair klientas gali įsigyti iki 3 maišų po 20 kg. Užsakant skrydį visada yra daug pigiau – tada jis yra 25 €, o po užsakymo kainuoja 40 €. Keleiviai turėtų pasirūpinti, kad vieno krepšio svoris neviršytų 20 kg ribos, nes viršyto bagažo mokestis yra 11 eurų už kilogramą. Sveikatos ir saugos sumetimais neleidžiama vežti jokių atskirų daiktų, sveriančių daugiau nei 32 kg. Draudžiami daiktai, kurių negalima dėti į registruotą krepšį, yra: elektroninės cigaretės, sprogmenys, ličio jonų baterijomis varomos transporto priemonės, ličio jonų varomi asmeniniai elektroniniai prietaisai, šaunamieji ginklai, įskaitant ginklų kopijas ar žaislinius ginklus, dujos, įskaitant propaną ir butaną, degūs skysčiai. , oksidatoriai ir organiniai peroksidai, toksiškos ar infekcinės medžiagos, ėsdinančios medžiagos, maistinis aliejus, kurio tūris didesnis kaip 1 litras.

Registracija internetu

Keleiviai, keliaujantys „Ryanair“, gali atlikti registracijos procesą vežėjo svetainėje arba naudodamiesi „Ryanair“ mobiliąja programėle. Atsisiųsti programėlę prieš skrydį yra gera idėja ne tik dėl to, kad ji išsaugo visą vartotojo asmeninę informaciją, kad nereikėtų jos kiekvieną kartą įvesti, bet ir suteikia galimybę užsiregistruoti neprisijungus prie kompiuterio, pvz., užsienyje. , arba įtemptą dieną tarp susitikimų, taip išvengiant 50 svarų sterlingų registracijos oro uosto mokesčio. Registracija internetu yra visiškai nemokama ir galima likus 48–2 valandoms iki numatyto išvykimo laiko, o rezervuotoms vietoms – nuo ​​60 dienų. Prisijungus prie myRyanair paskyros, šalia kelionės informacijos yra mygtukas Registracija. Procesą sudaro trys etapai: asmens tapatybės dokumento pridėjimas, registracijos priedai (bagažas, draudimas, rezervuotos vietos), atsispausdinti įlaipinimo kortelę, kurios reikės oro uoste. Jei keliaujate grupe, rezervuotų vietų pasirinkimas suteikia keleiviams ramybę, kad jie nebus atskirti laive arba jie tiesiog galės turėti savo mėgstamas vietas. 1, 2 (D,E,F) ir 16-17 eilėse yra papildomos vietos kojoms, o priekinės sėdynės (2 (A, B, C)-5 eilės) užtikrina greitesnį išlipimą. Keliautojai taip pat gali rinktis tarp standartinių praėjimų ir langų sėdynių.

Ryanair kelionių klasės

Reguliariais maršrutais skraidantys „Ryanair“ orlaiviai turi visos ekonominės klasės dizainą, kad standartinės kainos būtų kuo mažesnės. Tačiau yra keletas bilietų variantų, kurie gali patenkinti skirtingus klientus. Plius tarifo bilietai, kurių kaina prasideda nuo £40,99, apima 20 kg registracinį bagažą, pirmenybinį ir 2 orlaivių bagažą bei rezervuotą standartinę sėdynę. „Family Plus“ gaus visas aukščiau nurodytas prekes ir vieną papildomą 20 kg maišą, iš viso du 20 kg maišus. Tėvai, keliaujantys su vaikais, be savo rankinio krepšio, gali vežtis ir kūdikio krepšį iki 5 kg. „Flexi Plus“ klientai gali nemokamai užsiregistruoti oro uoste prie tam skirto stalo, pasirinkti pageidaujamą vietą ir pakeisti rezervaciją be papildomų mokesčių. Jiems leidžiama į lėktuvą vežtis du orlaivių bagažo vienetus ir įregistruoti du 20 kg bagažo vienetus, taip pat pirmenybė teikiama įlaipinimui ir išlipimui iš lėktuvo. Jei nereikia naudoti visų priedų, už tam tikrą mokestį juos galima pridėti atskirai prie standartinio bilieto.

Parkas

„Ryanair“ teigia valdanti naujausią, ekologiškiausią ir tyliausią orlaivių parką Europoje. „Ryanair“ priklauso tik „Boeing 737-800“ orlaiviai, nes yra didžiausia „Boeing 737-800“ operatorė, užsakyta 210 „Boeing 737 MAX 200“. Lėktuvuose 737 MAX 200 telpa iki 200 keleivių. Iki 2024 m. vežėjas planuoja eksploatuoti daugiau nei 520 lėktuvų. Be to, „Ryanair“ naudoja tris „Learjet 45“ techninės priežiūros personalui ir lėktuvų dalių transportavimui.

Dublino oro uostas

1940 m. sausio 19 d. atidarytas Dublino oro uostas nuo pat jo įkūrimo aptarnavo daugiau nei 400 mln. Dabar ji aptarnauja 180 krypčių 42 šalyse keturiuose žemynuose. Iš viso skrydžius iš oro uosto vykdo 44 reguliarios oro linijos. Populiariausia jo tarptautinė kryptis yra Londonas. 2018 m. jis pasitiko rekordinį keleivių skaičių – 31,5 mln. Oro uostas dirba 24 valandas per parą, 364 dienas per metus (uždarytas tik Kalėdų dieną). Taip pat yra keletas vietų, kurias reikia aplankyti prieš pakilimą – oro uoste yra 30 restoranų ir įvairių parduotuvių. Prieš skrydį arba tarp jų keleiviai gali mėgautis nemokamu, neribotu, greitu belaidžiu internetu ir įkrauti savo įrenginius bet kurioje iš nemokamo įkrovimo stotelių visame terminale. Dublino oro uoste siūlomos įvairios ilgalaikės ir trumpalaikės automobilių stovėjimo aikštelės, kurios tinka visiems keliautojams ir turintiems biudžetą.

Gaivieji gėrimai

Keleiviai į orlaivį gali atsinešti savo maistą arba iš anksto užsisakyti karštą maistą. Arba jie gali pasinaudoti „Ryanair“ laive esančios kavinės „Getaway“ pasiūlymu, kuriame parduodami įvairūs maišeliai, saldūs ir pikantiški užkandžiai ar pyragaičiai, taip pat karšti, šalti ir alkoholiniai gėrimai. Karšti patiekalai apima tokius patiekalus kaip veganiška arba klasikinė lazanija, Maccheroni alla Bolognese, vištienos tikka masala ir ratatouille. Šiuo metu maitinimą iš anksto galima užsisakyti tik registruojantis svetainėje, ne vėliau kaip likus 48 valandoms iki numatyto išvykimo laiko, skrydžiuose iš pasirinktų oro uostų. Keleiviai, išvykstantys iš Dublino prieš 7 val. ryto, gali mėgautis ankstyvaisiais airiškais pusryčiais, į kuriuos įeina dešrelės, šoninė, pomidoras, baltas pudingas, ruda, ruda duona, sviestas, apelsinų sultys ir kava. Kiti išvykimo oro uostai, kuriuose galima iš anksto užsisakyti maistą: Birmingemas, Bornmutas, Rytų Midlendas, Glazgas Prestvikas, Lidsas Bradfordas, Mančesteris, Londono Stanstedas, Korkas, Šanonas, Belfastas, Portas, Faras, Malaga, Lansarotė, Gran Kanarija, Pietų Tenerifė ir visos Vokietijos bazės, išskyrus Frankfurtą Haną ir Niurnbergą; tai apima Baden-Badeną, Berlyno Šėnefeldą, Brėmeną, Kelną, Dortmundą, Diuseldorfo Weeze, Frankfurto tarptautinį, Hamburgą, Leipcigą, Memingeną ir Štutgartą. Tai galioja skrydžiams iki 8:00 val. ir Štutgartas. Tai galioja skrydžiams iki 8:00 val. ir Štutgartas. Tai galioja skrydžiams iki 8:00 val.

Papildomos paslaugos

„Ryanair“ turi savo skrydžio žurnalą „Runway Retail“, kurį platina keleivių salono įgula, tačiau jis naudojamas kaip pardavimų katalogas lėktuve. Jis taip pat pasiekiamas internete ir gali būti naudingas prieš skrydį planuojant maistą ar dovaną. „Ryanair“ savo klientams siūlo „Samsonite“ ir „American Tourister“ bagažo pasirinkimą su nuolaida. Pasirinkimas apima vaikiškus krepšius ir kelioninius lagaminus šeimos kelionėms, saulės ar miesto kelionėms, taip pat verslo krepšius.

✔️ Pigių Ryanair aviabilietų ieškokite čia


Wizzair pigių skrydžių oro linijos

✔️ Kur skrenda Wizz Air?

„Wizz Air“ tvarkaraštis apima maršrutus iš daugelio populiarių miestų. Norėdami patikrinti jungčių prieinamumą, naudokite Aviaekspresas.lt paieškos programą.

✔️ Kada galite įsigyti pigiausius bilietus į Wizz Air skrydį?

Bilietus į Wizz Air skrydį geriausia įsigyti gerokai anksčiau.

✔️ Kokios aviakompanijos vykdo panašius maršrutus?

Į miestus, į kuriuos skraidina Wizz Air skraidina ir kitos oro linijos, kurias rasite Aviaekspresas.lt paieškos sistemoje.

✔️ Ar galiu užsisakyti viešbutį kartu su Wizz Air skrydžiu?

Naudodamiesi Aviaekspresas.lt paieškos sistema galite užsisakyti viešbutį. Dėl to jūsų kelionė bus ne tik patogi, bet ir sutaupysite pinigų dėl paketo nuolaidų.

✔️ Pigių Wizz Air aviabilietų ieškokite čia


Sužinokite daugiau apie Wizz Air

Wizz Air

WizzAir yra pigių skrydžių bendrovės. Įmonė veikia Vidurio ir Rytų Europoje, Vakarų Europoje, Gruzijoje, Izraelyje ir Turkijoje. WizzAir veiklą pradėjo 2004 m. Daugelis keliautojų nori sužinoti, kodėl Wizz Air yra tokia pigi. Vežėjas naudojasi mažais oro uostais. Tai taip pat susiję su pigesniais oro uosto mokesčiais ir pigesnėmis oro linijų paslaugomis. Yra vienos klasės kajutės su odinėmis sėdynėmis ir nėra vietų paskirstymo. Gastronominės paslaugos siūlomos už papildomą mokestį. Aviakompanija yra labai gerai išvystyta. Jame dirba daugiau nei 2000 darbuotojų ir aptarnaujama 340 maršrutų. „WizzAir“ bazė yra Budapešte, Ferenco Liszto oro uoste. Tai antras pagal dydį oro uostas Vidurio Europoje. Svečiai, be kita ko, gali naudotis nemokamu maistu ir gėrimais, interneto prieiga, spauda, ​​televizoriumi, vonios kambariu ir laukiamuoju „Wizz Air“ klientams, kurie įsigys išskirtinę laukimo kambario paslaugą.

WizzAir skrydžiai

Šiais laikais nemaža dalis keliautojų naudojasi pigių skrydžių bendrovių paslaugomis. „WizzAir“ siūlo daugybę skirtingų maršrutų. Kur skrenda WizzAir? Vežėjas vykdo veiklą Europoje ir Artimuosiuose Rytuose. Įmonė turi apie 30 veiklos bazių. Kiekvienas skrydis vykdomas moderniu lėktuvu. Vežėjo parke yra dešimtys modernių mašinų. Pigių skrydžių bendrovės yra viena iš dažniausiai keliautojų naudojamų transporto rūšių. Kur skrenda WizzAir? Wizzir oro susisiekimo žemėlapis vis dar auga – šiuo metu jame yra keli šimtai maršrutų Europoje ir Artimuosiuose Rytuose. Linijoje yra apie 30 operatyvinių bazių, iš kurių kelios yra Lenkijoje. Visi skrydžiai vykdomi moderniais lėktuvais. „WizzAir“ parką sudaro dešimtys modernių mašinų, užtikrinančių kelionės komfortą ir keleivių bei personalo saugumą. „WizzAir“ naudoja „Airbus A320“ serijos lėktuvus, įskaitant A320. Vežėjo parkas nuolat auga, linija užsakė kitus lėktuvus, be kita ko, A322neo.

Kas yra Wizz Air bagažo norma

WizzAir turi savo bagažo politiką . Ne visus daiktus galima vežtis orlaivio salone. Svarbiausia taisyklė – keleiviams neleidžiama vežti pavojingų daiktų, pavyzdžiui, daiktų su aštriais kraštais. Leidžiama gabenti vaistus, asmeninius daiktus, nešiojamąjį kompiuterį, drabužius ir kt. Skysti daiktai, tokie kaip kosmetika, turi būti gabenami 100 ml pakuotėse 20x20 cm dydžio ir 1l talpos plastikiniame maišelyje. Prieš kelionę pasidomėkite šalies, į kurią norite vykti, muitinės nuostatais. Kilus neaiškumams dėl prekės, iš Civilinės aviacijos tarnybos interneto svetainės verta atsisiųsti oro transporte draudžiamų ir leidžiamų prekių sąrašą.

WizzAir bagažo politika

Matmenis ir svorio ribas tiksliai nurodo aviakompanija. Kiekvienas keleivis turi laikytis vežėjo bagažo taisyklių . Kalbant apie tyčinius maršrutus, taip pat turėtumėte atsižvelgti į paskirties šalies muitinį reglamentą. Iškilus neaiškumams, apsilankykite Civilinės aviacijos tarnybos tinklalapyje, kur rasite teisinius reglamentus, ką galite pasiimti su savimi ir ko ne. „WizzAir“ keleiviams leidžiama pasiimti vieną rankinį bagažą. Į bazinį bagažo mokestį įeina ne didesnis nei 40 x 30 x 20 cm ir ne sunkesnis nei 10 kg bagažo vienetas. Keliautojai taip pat gali įsigyti WIZZ Priority paslaugą. Tokiu atveju jie gali pasiimti vieną papildomą daiktą ant lėktuvo lentos. Šis bagažas negali viršyti 55 x 40 x 23 cm. „WizzAir“ keleiviai gali pasiimti iki 6 bagažo vienetų – 3, kurių maksimalus svoris 32 kg ir ne didesnis kaip 149 x 119 x 171 cm, 2, kurie gali sverti iki 20 kg ir 1 su 10 kg riba. Registruotą bagažą galima įsigyti užsakymo metu arba po registracijos internetu.

WizzAir registruotas bagažas

Ką galiu turėti WizzAir registruotame bagaže? WizzAir bagažo politika taip pat taikoma registruoto bagažo turiniui. Vežėjas nori užtikrinti, kad kiekvienas keleivis skrydžio metu būtų saugus. Kaip supakuoti registruotą bagažą? Galite pasiimti didelę sporto įrangą, įrankius ar ginklą. Taip pat leidžiama naudoti deguonies bakus arba nešiojamus medicininius elektroninius prietaisus. Tačiau vežėjas nėra įmanomas dėl galimos žalos, todėl neverta imti vertingų ar gležnų daiktų. Keleiviams neleidžiama pasiimti kai kurių toksiškų medžiagų, aerozolinių dažų ir gėrimų, kuriuose alkoholio yra daugiau nei 70 %. Leidžiamas registruoto bagažo vienetų skaičius – 6, leistinas svoris – mažiau nei 32 kg. Priimtini WizzAir lagamino matmenys yra 149x119x171 cm. Svarbi žinutė! „WizzAir“ taip pat leidžia nusipirkti bagažą po registracijos internetu.

WizzAir – registracija internetu

Daugelis keleivių nori sužinoti – kaip užsiregistruoti internetu WizzAir? Ši paslauga labai paprasta ir naudinga. Jums tereikia spustelėti internetinės registracijos nuorodą, kuri buvo išsiųsta el. paštu patvirtinant bilieto rezervaciją. Tada tiesiog pateikite savo duomenis ir atsispausdinkite įlaipinimo kortelę. Ši paslauga nemokama. Tačiau keleiviai turi atsiminti laiką, kada gali užsiregistruoti internetu. WizzAir internetinės registracijos paslauga teikiama likus 30 dienų iki skrydžio datos. Jei rezervacijos proceso metu neįsigijote vietos, galite užsiregistruoti likus 48 valandoms iki išvykimo. Turite nepamiršti pasiimti atspausdintą įlaipinimo kortelę ir dokumentą, kuris buvo naudojamas registruojantis internetu.

Kaip iš naujo rezervuoti bilietą WizzAir?

Keleiviai gali iš naujo rezervuoti bilietą WizzAir. Ši paslauga yra papildomai apmokama. Kaip iš naujo užsisakyti bilietą WizzAir? Keleiviai gali keisti maršrutą ar kelionės datą net likus 3 valandoms iki išvykimo. Taip pat yra galimybė pakeisti keleivio vardą ir pavardę, norint įsigyti kai kurių papildomų paslaugų, pavyzdžiui, papildomą bagažą ar patogesnę sėdynę lėktuve. Šie pakeitimai taip pat turi būti padaryti ne vėliau kaip likus 3 valandoms iki išvykimo. Tačiau yra keletas situacijų, kai galite atlikti vieną nemokamą internetinio rezervavimo pakeitimą:

  1. keleivio vardo pasikeitimas 1-3 simboliais,
  2. keleivio lyties pasikeitimas (kai užsakymo metu padarėme klaidą ir pažymėjome moterį kaip vyrą ir atvirkščiai)
  3. sutrumpintų duomenų keitimas į pilną vardą ir pavardę

WizzAir sėdynių paskirstymas

„WizzAir“ leidžia keleiviams rezervacijos metu pasirinkti vietą lėktuve, tačiau ši paslauga yra susijusi su papildomu mokesčiu. Yra keletas išimčių, pavyzdžiui, keleiviai su Wizz Go ar Wizz Plus paketais – jie gali pasirinkti vietą lėktuve be jokių papildomų mokesčių. Jei keleivis nepirks vietos, WizzAir paskirs vietas lėktuve likus 48 valandoms iki planuojamo išvykimo. Galimybė pasirinkti vietą yra ir po registracijos internetu, likus 3 valandoms iki išvykimo. Keliautojai taip pat gali įsigyti „Wizz Priority“ paslaugą. Ši parinktis siejama su įlaipinimo į lėktuvą prioritetu. Jei jus domina ši galimybė, galite ją įsigyti užsakymo metu, po užsakymo proceso, paskambinę telecentro numeriu arba tiesiai oro uoste.

Maisto gabenimas WizzAir

„Wizz Air“ keleiviai gali gabenti maistą, tačiau jie turi atsiminti keletą paprastų taisyklių. Visi gaminiai turi būti supakuoti į originalią pakuotę. Kalbant apie skystą maistą, galioja viena svarbi taisyklė – jis turi būti gabenamas 100 ml talpos induose 1l talpos plastikiniame maišelyje. Keleiviai, skrendantys su kūdikiu, gali pasiimti tiek kūdikių maisto, kiek jiems reikia. Taip pat turėtumėte atsiminti apribojimus, atsirandančius dėl paskirties šalies muitinės taisyklių. Skrydžio metu galėsite naudotis Wizz Café paslaugomis, į kurias įeina užkandžiai, sumuštiniai, karšti ir šalti gėrimai bei alkoholis.

Kada WizzAir turi akcijas?

Daugelis žmonių renkasi pigių skrydžių bendroves, tokias kaip „WizzAir“, nes nenori pirkti brangių lėktuvų bilietų. Keleiviai dažniausiai nori sužinoti, kada WizzAir vykdo akcijas, taip pat užduoda klausimą – ar Wizz Air patikima? WizzAir yra moderni įmonė, turinti daug įdomių akcijų ir aukštos kokybės paslaugų. Informaciją apie aktualius pasiūlymus rasite vežėjo svetainėje, todėl verta joje lankytis reguliariai. Keleiviai, norintys rasti pigių skrydžių, turėtų sekti vežėjo socialinius tinklus arba užsiprenumeruoti Wizz naujienlaiškį. Jie taip pat gali tapti Wizz Discount Club nariais. Jie taip pat gali tapti „Wizz“ naujausios informacijos apie nuolaidas ir pigius skrydžius nariais. Jie taip pat gali gauti papildomų nuolaidų. Tik klubo nariams taikomos specialios akcijos.

✔️ Pigių Wizz Air aviabilietų ieškokite čia

loading