Geriausios lankytinos vietos Europoje

2022.05.28


Geriausios lankytinos vietos Europoje

Nuo Anglijos ir Prancūzijos iki Italijos ir Vokietijos – Europos šalyse gausu gyvybingų miestų, žinomų dėl savo muziejų, restoranų, naktinio gyvenimo ir architektūros. Nenuostabu, kad gali būti sunku nuspręsti, kurias vietas geriausia aplankyti Europoje.


Paryžius

# 1 geriausių lankytinų vietų Europoje


Kodėl verta vykti į Paryžių

Šviesos miestas kasmet pritraukia milijonus lankytojų su savo nepamirštama atmosfera. Žinoma, dieviška virtuvė ir didžiulės meno kolekcijos taip pat nusipelno garbės. Per miestą teka švelni Senos upė, greta didingų muziejų, šimtmečių senumo bažnyčių ir rokoko bei neoklasikinio dizaino architektūros kvartalų, kuriuos dar labiau sustiprina kaskadiniai medžiai ir švytintys gatvių žibintai. Senos akmenimis grįsti pasivaikščiojimai ir grakštūs tiltai yra neįtikėtinai prašmatnūs paryžiečiai, tikriausiai pakeliui į turgų, kavinę ar kiną.

Paryžius, kuriame yra pasaulinio lygio muziejai, mada, virtuvė ir savita atmosfera, taip pat yra „daug didybės“ miestas, kaip prisiminė Ernestas Hemingvėjus savo atsiminimuose „A Moveable Feast“. Apsilankykite mylimame Musée d'Orsay , apsipirkite didžiausių Eliziejaus laukų dizainerių arba užsukite į Le Marais butikus , pasigrožėkite vaizdu į Eifelio bokštą ar net suplanuokite dienos kelionę į Versalio rūmus . Tačiau nepraleiskite paprasto malonumo vingiuoti nuostabiuose rajonuose (rajonuose) arba užkandžiauti gatvės blyneliais.

Pigūs skrydžiai į Paryžių


Londonas

# 2 geriausių lankytinų vietų Europoje

Kodėl verta vykti į Londoną

Anglų rašytojas Samuelis Johnsonas yra pasakęs: „Jūs nerasite nė vieno intelektualaus žmogaus, kuris norėtų palikti Londoną. Ne, pone, kai žmogus pavargsta nuo Londono, jis pavargsta nuo gyvenimo, nes Londone yra viskas, kas tai yra. gyvenimas gali sau leisti“. Nuo Johnsono eros praėjo daugiau nei du šimtmečiai, tačiau jo žodžiai vis dar skamba tiesa. Gyvenimas Londone yra tik gaivinantis, o keliautojai pastebi, kad vieno apsilankymo neužtenka, kad patirtų viską, ką gali pasiūlyti šis du tūkstantmečius skaičiuojantis miestas. Čia senoviniai sukabina rankas su šiuolaikiniu.

Rasite istorinį  Londono bokštą  ir avangardinį  Tate Modern . „ Shakespeare's Globe“ ir jį lydinčiame Sam Wanamaker Playhouse galite pamatyti tiek Bardo kūrinius, tiek šiuolaikines pjeses . Ir nors londoniečiai vis dar giria arbatos galią, dabar jie šen bei ten suteikia vietos Starbucks ir Costa Coffee, taip pat spaustoms sultims. Londono kultūros kompasas visada orientuotas į tai, kas bus toliau, nuo politikos ir bankininkystės iki mados ir muzikos dabartinis lyderis. Atraskite visa tai vienoje geriausių Londono kelionių.

Pigūs skrydžiai į Londoną


Roma

# 3 geriausių lankytinų vietų Europoje

Kodėl verta vykti į Romą

Roma, septynių kalvų miestas, mėgavosi mitine pradžia. Pranešama, kad Romulas ir Remas – broliai dvyniai, kuriuos slaugė vilkas, o tėvas – karo dievas – įkūrė Amžinąjį miestą. Ir nors istorikai šį epinį įėjimą į pasaulį žiūri šiek tiek skeptiškai, dauguma keliautojų yra visiškai tikri, kad Romoje yra kažkas stebuklingo. Nesvarbu, ar tai būtų netoliese esančio Vatikano miesto paslaptis, ar  Koliziejaus vaiduokliai, popietės kavinė Navonos aikštėje ar   sukrauta lėkštė makaronų tratorijoje – Romas tikrai sužavės. Italijos sostinė Roma taip pat žinoma dėl istorijos, kuri, be kita ko, siekia Oktaviano, Julijaus Cezario ir Adriano laikus. Be kitų istorinių brangakmenių, liko tokių struktūrų kaip  Panteonas,  Romos forumas  ir daugybė bažnyčių.

Meno entuziastai  mėgausis Vatikano muziejuose esančiu meno kūriniu, o gurmanams patiks puikūs itališki patiekalai, jau nekalbant apie gelato. Ir nors jos svarbi praeitis yra daugelio poilsiautojų dėmesio centre, Roma taip pat yra greitas, modernus ir aktualus miestas, kuriame yra žėrinčių dizainerių parduotuvių vitrinos, elegantiški viešbučiai ir modernūs restoranai.

Pigūs skrydžiai į Romą


Florencija

# 4 geriausių lankytinų vietų Europoje

Kodėl verta vykti į Florenciją

Šis mažas miestas, esantis tarp Toskanos kalvų, meta ilgą istorijos šešėlį. Renesanso šaltinis  Firenze  (arba Florencija) priglaudė galingą Medičių šeimą ir įkvėpė tokius menininkus kaip Mikelandželas (Dovydas )  ir Brunelleschi (  Duomo ). Jei ne madingi italai ir prašmatnios  Via Tornabuoni parduotuvės, galite manyti, kad nukeliavote laiku į XIV amžių. Tačiau Renesanso menas nėra vienintelė priežastis atvykti: Florencijoje taip pat apsilankykite dėl nuostabių saulėlydžių, itališkos virtuvės patiekalų ir romantiško žavesio. Išnaudokite savo laiką mieste, leisdami vietiniam asmeniui parodyti jums aplinką vienoje geriausių Florencijos kelionių.

Pigūs skrydžiai į Florenciją


Barselona

# 5 geriausių lankytinų vietų Europoje

Kodėl verta vykti į Barseloną

Barselonoje yra ir autentiško istorinio, ir beprotiškai keisto. Nuo vaizdingų spalvingo  Güell parko  takų iki romantiškų siaurų Barri Gòtic alėjų ; Nuo paplūdimio naktinių klubų iki dešimčių miesto šventų bažnyčių ir architektūros stebuklų, šis miestas prie jūros, atrodo, traukia visų tipų: nuotykių ieškotojus, porą, vakarėlio dalyvius, kultūros mylėtojus – ir dar daugiau – su beveik begale įvairiausių dalykų. daryti . Galite pasilikti kelias dienas, bet tikėtina, kad tyrinėti prireiks visos savaitės. Barselonoje net paplūdimys šurmuliuoja, bet iš tiesų tai kosmopolitiškas miestas, kuris sulaukia viso dėmesio.

Didžioji veiklos dalis sukasi aplink Las Ramblas gatvę , daugybę siaurų gatvelių ir gatvelių, kuriose gausu restoranų, naktinių klubų ir šurmuliuojančio pėsčiųjų turgaus. Bet jūs taip pat turėtumėte aplankyti Antoni Gaudí šedevrus; Gaudis yra atsakingas už tokias svetaines kaip Casa Milà ,  Casa Batlló ir La Sagrada Familia . Taip pat neturėtumėte praleisti eklektiškų parduotuvių ir išskirtinio regiono maisto bei vyno. Suprantate, kodėl siūlome savaitės atostogas? Norėdami pailsėti, apsvarstykite galimybę užsiregistruoti vienoje iš geriausių miesto ekskursijų su gidu.

Pigūs skrydžiai į Barseloną


Praha

# 6 geriausių lankytinų vietų Europoje