9 labiausiai lankomų Europos šalių

2022.05.28


9 labiausiai lankomų Europos šalių

Pasaulio piliečiai dabar keliauja daugiau nei bet kada anksčiau.

Vien Europoje buvo užregistruota 710 milijonų tarptautinių turistų, arba maždaug pusė viso skaičiaus. Pietų ir Viduržemio jūros regiono Europa paskatino augimą; Tačiau Vakarų ir Vidurio Europos šalys išlieka ne tik lankomiausios Europoje, bet ir populiariausios turizmo vietos pasaulyje.

Toliau raskite labiausiai lankomų Europos šalių dešimtuką ir priežastis, kodėl šios šalys traukia turistus.

1. Prancūzija

Lankomiausia pasaulio šalis Prancūzija – tai ne vien Eifelio bokštas, muziejai ir vynas. Jau daugiau nei dešimtmetį ši šalis privilioja daugiausiai lankytojų – daugiau nei bet kuri kita Europos ar pasaulio šalis. To priežasčių nėra mažai. Šalyje yra tokia turizmo pramogų įvairovė, kad vien metų neužtektų pamatyti ir patirti viską, ką ji gali pasiūlyti.

Prancūzija yra gerai žinoma dėl daugybės nuostabių ir milžiniškų rūmų, pilių ir katedrų visoje šalyje. Versalio rūmai, Chambord pilis ir Dievo Motinos katedra yra vieni garsiausių.

Viduramžių kaimai, tokie kaip Pérouges, St-Emilion, St-Jean Pied de Port, pakrantės kaimai, snieguoti kalnai, gražūs paplūdimiai ir didžiuliai lauko turgūs, privertė kiekvieną keliautoją įtraukti Prancūziją į privalomų pamatyti sąrašą. Panašu, kad Prancūzija yra populiariausia vieta pasaulyje nuo 1995 m., kai šalis sulaukė daugiau nei 60 milijonų lankytojų.

Ar norite aplankyti Prancūziją?

Pigūs skrydžiai į Prancūziją 

2. Ispanija

Dažniausiai Iberijos pusiasalyje esanti Ispanija yra antra pagal lankomumą šalis Europoje.

Ispanijoje yra 47 UNESCO pasaulio paveldo objektai, daugybė Atlanto vandenyno ir Viduržemio jūros paplūdimių bei daugybė festivalių, suburiančių žmones iš viso pasaulio. Daugelis lygino Ispanijos pakrantės dalį su atogrąžų salomis.

Maisto produktų įvairovė, ypač Tortilla Espanola, Pisto, Paella, Paella ir kiti tradiciniai maisto produktai, padidino kelionės į Ispaniją vertę.

Jos futbolo komandos yra vienos garsiausių pasaulyje. Skaičiuojama, kad Copa Del Rey čempionatas kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų.

Ar norite aplankyti Ispaniją?

Pigūs skrydžiai į Ispaniją

3. Italija

Italija yra trečia pagal lankomumą šalis senajame Europos žemyne, kur yra kai kurie garsiausi pasaulio pastatai, tokie kaip Koliziejus ir Pizos bokštas.

Šalis, kurioje yra daugybė pilių, rūmų, katedrų, vynuogynų ir paplūdimių, taip pat žinoma dėl savo įtakingo meno, architektūros ir kultūros. Vatikano muziejai, esantys pačioje Romos širdyje, yra dar viena atrakcija daugeliui. Pati Roma yra trečias labiausiai lankomas miestas Europoje po Paryžiaus ir Londono. Florencija, Venecija, Milanas ir Neapolis yra vieni labiausiai lankomų Italijos miestų.

Ir nors itališka virtuvė yra paplitusi visame pasaulyje, valgyti makaronus ir picą Italijoje privalo daugelis.

Ar norite aplankyti Italiją?

Pigūs skrydžiai į Italiją

4. Turkija

Stambulas – turbūt kiekvieno keliautojo svajonė.Vakarų ir Rytų kultūrų susitikimo vieta Stambulas buvo įkurtas 660 m. pr. Kr. ir buvo žinomas kaip Konstantinopolis, kol osmanai užkariavo miestą.

Joks keliautojas į Turkiją neapleis Stambulo. Mieste yra unikalus Bizantijos ir Osmanų architektūros mišinys, skanus Vidurio Rytų maistas, gražus oras ir daug draugiškų kačių ir šunų, laisvai klaidžiojančių po miestą.

Istorija besidomintys keliautojai ypač aplanko senovės Graikijos miestą Efezą, Kapadokijos uolų slėnius, grynai balto travertino Pamukalės terasas, buvusios Armėnijos sostinės Ani griuvėsius ir daug daugiau.

Didžiulė dalis visų metinių turistų, keliaujančių į Turkiją, vyksta ten, kad praleistų atostogas viename iš daugybės prabangių viešbučių, kuriuos galite rasti daugumoje didesnių miestų.

Ar norite aplankyti Turkiją?

Pigūs skrydžiai į Turkiją

5. Vokietija

Viena stipriausių pasaulio ekonomikų taip pat turi labai stiprią turizmo industriją. Didelė Vokietijos biudžeto dalis gaunama iš turizmo. Lankytojai beveik nekeliauja po Europą nesustoję Vokietijoje.

Ji ribojasi su Danija šiaurėje, Lenkija ir Čekija rytuose, Austrija ir Šveicarija pietuose, Prancūzija pietvakariuose ir Liuksemburgu, Belgija ir Nyderlandais vakaruose. Keliautojai į bet kurią iš šių šalių gali lengvai pasiekti Vokietiją traukiniu ar lėktuvu.

Vokietija turi ką pasiūlyti smalsiems keliautojams. Kelno katedra, Reichstago pastatas, Noišvanšteino pilis, Heidelbergo pilis, Acheno katedra, Leipcigo zoologijos sodas – vieni iš pastatų, kurie pritraukia daugiausiai lankytojų.

Jei keliausite į Vokietiją tinkamu laiku, galite patirti tokius renginius kaip „Oktoberfest“, Kelno karnavalas, „Berlinale“ kino festivalis ar Vienybės diena.

Ar norite aplankyti Vokietiją?

Pigūs skrydžiai į Vokietiją

6. Jungtinė Karalystė


Šiuolaikinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė susideda iš keturių šalių: Anglijos, Škotijos, Velso ir Šiaurės Airijos. Šalis vaidino labai svarbų vaidmenį per visą Europos ir pasaulio istoriją.

Pilys, rūmai, bažnyčios ir kiti skirtingais istorijos laikotarpiais pastatyti pastatai stovi vietoje ir kasmet pritraukia milijonus lankytojų. Tarp labiausiai lankomų yra Stounhendžas, romėnų pirtys ir Džordžijos laikų Bato miestas, Kenterberio katedra, Kotsvoldas, Varviko pilis ir Stirlingo pilis.

Turistų skaičius ypač didelis per valstybines šventes ir vasaros mėnesius.

Ar norite aplankyti Jungtinę Karalystę?

Pigūs skrydžiai į Jungtinę Karalystę

7. Austrija

Nesvarbu, ar esate aistringas menui, ar gamtai, Austrija gali jums pasiūlyti abu.

Su nuostabiomis pilimis, kurių dauguma buvo sukurtos Habsburgų valdymo laikais, baroko pilimis ir sodais, griuvėsiais ir paminklais, datuojamais nuo viduramžių, kelių dienų ar net savaičių nepakaks, kad pavyktų pasigrožėti garsiųjų Austrijos pastatų viršūnėmis. .

Austrijos Alpės yra gerai žinomos kaip žiemos sporto traukos objektas. Insbruką būtina aplankyti visiems aistringiems slidinėjimo mėgėjams arba norintiems pabėgti nuo judraus miesto gyvenimo.

Ar norite aplankyti Austriją?

Pigūs skrydžiai į Austriją

8. Graikija

Vakarų civilizacijos lopšys Graikijos Respublika kasmet pritraukia milijonus lankytojų.Nuo seniausių laikų tai buvo turistų traukos vieta.

Tarp žinomiausių vietų lankytojams yra Akropolis, Meteorų vienuolynai, mistiniai Delfų griuvėsiai, Hefaisto šventykla ir daugelis kitų. Atėnų sostinė Salonikai, Korfu, Santorini ir Kreta yra vieni iš labiausiai lankomų miestų ir salų. Galite aplankyti daugiau nei 200 Graikijos salų, kurių kiekviena yra gražesnė už kitą.

Maistas Graikijoje yra unikali patirtis. Tai tradicinio graikiško maisto mišinys, kuriam įtakos turėjo turkų ir italų virtuvės. Graikai ypač žinomi dėl savo jūros gėrybių ir sūrio.

Ar norite aplankyti Graikiją?

Pigūs skrydžiai į Graikiją

9. Portugalija

Daugiausia susidomėjusių sostine Lisabona, Porto miestu, Odemiros, Faro ir Sintros miestais.

Portugalijoje yra daug ką veikti – nuo ​​senų pilių ir rūmų lankymo iki naršymo jūroje. Senasis Sortelha kaimas, Pena rūmai, maurų pilis ir istorinis žvejų miestelis Cascais bei Azorų salų kriokliai yra vieni iš dalykų, kuriuos turite pamatyti, jei keliaujate į Portugaliją.

Portugalija turi 1 794 km ilgio pakrantę ir ribojasi tik su Ispanija. Jame yra nuostabių paplūdimių, perpildytų ir kitų paslėptų. Jis taip pat žinomas dėl dovanojimo pasaulinio garso futbolininkams, kurie 2016 m. laimėjo UEFA Europos čempionatą.

Ar norite aplankyti Portugaliją?

Pigūs skrydžiai į PortugalijąDaugiausia susidomėjusių sostine Lisabona, Porto miestu, Odemiros, Faro ir Sintros miestais.
loading