Apie "Aviaekspresas" kelionių organizatorių

aviaekspresas.lt tinklalapyje vienoje vietoje suteikiame galimybę išsirinkti populiariausių ir geriausiai pasaulyje žinomų oro bendrovių skrydžius. Taip pat Jūsų patogumui atrenkame ir pateikiame geriausias galiojančias kainas skrydžiams. Pateikiame iššamią informaciją, bei patarimus, kurie praverčia net ir labiausiai patyrusiems keliautojams.

Didelis kypčių pasirinkimas

Galime pasiūlyti didelį, ne tik pigių skrydžių bendrovių ar visiems gerai žinomų, seniai rinkoje esančių aviakompanijų bilietų pasirinkimą, tačiau ir užsakomųjų skrydžių bendrovių bilietus.

Esant pageidavimui, galime pasiūlyti visas įmanomas skrydžių bilietų kategorijas.

Asmeninis dėmesys Jums

Mes suprantame ko Jums reikia. Mūsų tinklapis paruoštas trimis kalbomis lietuvių, anglų ir rusų, šiomis kalbomis Jūs visada susikalbėsite ir su mūsų klientų aptarnavimo specialistais. Visi aprašymai, užsakymo procesas ir dažniausiai užduodami klausimai yra pateikiami šiomis kalbomis, todėl problemų užsakant neturėtų kilti, net ir tuo atveju, jei lietuvių kalbos nemokate ar esate svečias iš užsienio. Mūsų agentai Jus visada mielai konsultuoja telefonu 8 valandas per parą, 5 dienas per savaitę, jie mielai padės visais klausimais, kurie Jums kyla atliekant užsakymą ar jau užsisakius skrydį mūsų tinklalapyje.

Visuomet stengiames, kad užsakymo procesas būtų kuo aiškesnis ir paprastesnis. įvertiname kiekvieną pastabą ir stengiamės atsižvelgti į kiekvieną pastebėjimą.

Suteikiame galimybę registruotiems vartotojams valdyti, keisti ar atšaukti savo užsakymus, peržiūrėti užsakymų istoriją ir gauti patogias sąskaitas.

Suteikiame galimybę atsiskaityti visais populiariausiais mokėjimo būdais: naudojantis elektroninės bankininkystės paslaugomis, kredito kortelėmis, PayPal mokėjimo sistema.


Rekvizitai

Aviaekspresas, UAB
Konstitucijos pr. 18, Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas: 223505070
PVM kodas: LT235050716
Tel. nr: +370 5 231 25 25
El. paštas: info@aviaekspresas.lt